POZNAJMY SIĘ

Witaj w moim Insta Story!

Cześć, jestem Martyna i jestem uzależniona od Instagrama. Mam słabość do dobrego jedzenia, prosecco i słonecznej Italii.

Od dłuższego czasu w mojej głowie kiełkowała myśl o tym, żeby zrobić coś dla siebie, ale coś takiego, co w głównej mierze służyłoby innym. Miałam wiele pomysłów, których nigdy nie realizowałam, bo brakowało mi pewności siebie i bałam się negatywnej opinii. Zajęło mi trochę czasu, zanim dojrzałam emocjonalnie i uwierzyłam we własne możliwości. Teraz, kiedy zaprzyjaźniłam się z krytyką, jestem gotowa, aby dzielić się z Wami swoją pasją. Pasją do Instagrama.

Nie znajdziecie u mnie profesjonalnego słownictwa, wykresów i analitycznego bełkotu. Zamiast tego, w przystępny sposób, powiem Wam o podstawowych funkcjach Instagrama oraz jak korzystać z nich, aby Wasze działania przynosiły oczekiwane efekty. Podpowiem Wam także, jak uczynić Wasz profil interesującym, jak zbudować markę własną oraz co robić, aby Wasze konta rosły. Piszę o ciekawostkach związanych z Instagramem, wprowadzanych nowościach oraz instafriendly miejscach. Od czasu do czasu, między tematy instagramowe wplatają się wpisy nieco bardziej lifestylowe, ale obiecuję nie przynudzać.
Jeśli ciekawi Cię temat rozwoju profilu na Instagramie, zostań ze mną.