Najbardziej instagramowa kawa we Wrocławiu

Jak wygląda najbardziej instagramowa kawa? To oczywiście kawa z  Twoim selfie!

Jeśli lubicie kawę, Instagram i zdjęcia, to Selfie Cafe we Wrocławiu miejsce idealne dla Was, ponieważ tu napijecie się jedynej w swoim rodzaju kawy z własnym zdjęciem. Za sprawą magicznej maszyny, na piance Waszego cappuccino, zamiast standardowego serduszka, może znaleźć się wszystko, co tylko sobie wymarzycie. To może być podobizna Wasza, dziecka, kotka, pieska, logo firmy, czy cokolwiek sobie zażyczycie.

Najpierw należy pobrać niezbędną aplikację, wybrać z rolki aparatu obraz, który ma się znaleźć na  kawie lub zrobić fotkę i wysłać przez apkę do ekspresu. Zdjęcie powinno mieć odpowiedni kontrast, aby było czytelne, najlepiej zapytać obsługę, czy to, które wybierzecie będzie widoczne. Fachowym okiem są w stanie określić, czy obraz dobrze będzie wyglądał na piance.

Po wysłaniu zdjęcia,  specjalny ekspress „drukuje” jego rzut na piance z mleka. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście sekund, a wrażenie jakie robi kawa z naszym selfie jest niesamowite. Aż szkoda jej pić. Zanim jednak wymieszacie kawę i ją wypijecie, polecam zrobić kilka fotek na Instagram. Gwarantuję, że zainteresuje ona Waszych odbiorców.

Ale Selfie Cafe to nie tylko piękna kawa. To także cudownie urządzone wnętrze, w którym bardzo przyjemnie spędza się czas. Jeśli jesteście z okolic lub wybieracie się na wycieczkę, to koniecznie powinniście odwiedzić to instafrendly miejsce na mapie Wrocławia. Moze razem wybierzemy się tam na kawę?

Czy kawa z własnym zdjęciem to szczyt narcyzmu? Nie, to dobra zabawa, mnóstwo uśmiechu i ciekawy pomysł na post.

Zobaczcie kilka zdjęć, które powstały właśnie w Selfie Cafe. Ich autorem jest oczywiście Kubełkowaty.

Selfie Cafe | ul. Kuźnicza 33/1A, 50-138 Wrocław

3 comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ